Hei, PAS issa siirrettiin neljäsoluinen alkio, muut alkiot eivät kestäneet sulatusta. Tämäkin oli aluksi ollut 7 soluinen.
Onko kukaan tullut tai tietääkö että joku olisi tullut neljä soluisella raskaaksi?
Neljäsoluisella alkiolla
raskaaksi??
3
594
Vastaukset
- sillä
meillä on vaan kaksisoluisia pakkasessa.
- kaisa81
juuri viime viikon maanantaina tein testin pp 13 ja pp 15 ja kyllä tulos oli POSITIIVINEN!!!
eli laitettu alkio oli tuoresiirto ja 4-solunen ja luokkaa 2
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100871
- 75703
- 51595
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13501ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381