Mitä meinaa?

¨Mimi

Yks jätkä sano täs yks päivä että se on kiinnostnu musta sit se soitteli ja kaikkee. Sit se sano yks päivä että olen sille liian nuori kun se on 18 ja mä 15. Sit se soitti taas seuraavana päivänä että voitko tulla meille? No mä sanoin että mä en pääse sit se sano: Valehtelet!!!!!!! sä et haluu tulla meille ja sulki puhelimen. Mitä se oikein meinas? Mä en oo ite kiinnostonu siitä tyypistä koska se niin ällö ja se on ollu yhen meijän koulun suosittuiman likan kanssa.

1

253

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hyvän ja pahan tuollapuolen

      Se halus vaan pilluu, sillä se on just samallaine kusipää ku minä. Se vaan on paremman näkönen, jos se on ollu jonkun kanssa. Mä taas oon niin ruma etten tule koskaan olemaan kenenkään kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      36
      11476
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      63
      9950
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      150
      5629
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3794
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      75
      3760
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      37
      3645
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3388
    8. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      24
      3193
    9. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      65
      2835
    10. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      79
      2633
    Aihe