kyselisin vain, että onko kukaan ollu kyseisessä hotellissa? minkälainen oli? kokemuksia:) ollaan ajateltu poikaystäväni kanssa tota hotellia ja kaivattais vähän tietoja siitä.:)
hotelli christabelle
kaisa
61247
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tos christabelle hotellissa on? tai siis onhan siel varmaan vaikka minkä maalaisia mut tarkotan, että onko esimerkiksi ruotsalaisia paljon? itekkin tonne menossa kesällä..:)
Hei!
Ollaan oltu tos hotellissa pari kesää sitten. Ihan ok, taso vaan lähempänä kahta tähteä kuin Tjären antamaa kolmea tähteä.
Me majoituttiin siihen päärakennukseen ja siinä suurin osa porukasta oli brittinuorisoa, ruotsalaisia ei näkynyt yhtään kahden viikon aikana.
Hotellissa oli ihana ilmapiiri
no voi höh oisin halunnu paljon ruotsalaisia sinne:(:D no ei se mitää näkeehän niitä sit muuallaki..:D
Mut onhan toi kuitenkin Tjäreborgin hotelli eli kaiken järjen mukaan pitäis olla skandinaaveja eli myös ruotsalaisia!
Me majoituttiin silloin päärakennuksessa mutta onhan siellä saattanut ruotsalaisia olla niissä muissa rakennuksissa?
Altaalla ja siinä päärakennuksessa en tosin nähnyt kahden viikon aikana yhtään.
joo kyllä mäki uskon et siellä on ruotsalaisia. kiitos paljon!!=)
Ollaa oltu kyseisessä hotellissa ja hyvä oli! Siskoni lähti seuraavana keväänä uudelleen, ja halusi samaan hotelliin...