oisko mc

viimeaikoina?
kiitti.
3697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tietty se on lihonu nyt tässä 6 vuoden aikana, mut parempi vain niin, ei anna huonoa esimerkkiä maailman naisille! :) läski ja lihas ei ole aina pahasta..

Äänestä
  • hyvännäköne, ny se o lihonu hurjasti nuoruusvuosistaan, mut se o aina yht sexy kuiteskin.

    Nätti ja kaunis, mut silikoneist en niin piittaa.

    Kiitti.

    Ja oon nainen, 27-v.
    Kiitti.

    Äänestä

juuri laihtunut 15kg

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lihonu kirjoitti:

viimeaikoina?
kiitti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu