onko kukaan laitattanu tai laittanu kotkaan virtalukkoa??olis tarkotus saada 525 exc malliseen kotkaan virtalukko niin vois jättää joskus parkkiin eikä olis pelko persiis et joku vie pyörän.
Vastaukset 2
- spede
tere
parempi että laitat kunnon ketjun renkaan ja runkoputken väliin. kyllähän siihen virtalukon saa mutta ei ne yleensä sen käynnistystä estä.
älä luota pelkkään virtalukkoon.- jyrze
Eiköhän se riitä että vaihdat vaikka sammutusnapin tilalle lukon. eli kun "virrat" on poissa, lyö se puolan maihin eli ei lähde käymään. mutta onko siitä jotain hyötyä on, eriasia...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531067Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221050Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560