onko kellään tälläista revolveria? ase on paljolti arminiuksen näköinen.ootteko ollu tyytyväisiä ja miten on pelannu?
"RS" revolveri 22lr
3
1926
Vastaukset
- Aatu 95
Erittäin tyytyväinen hinta/laatusuhteeseen. Nerokas laukauksen esto aseen pudotessa hana edellä. Made in West Germany. Ase, auto ja koira pitää olla saksalaisia.
- sinne män
Mulla oli myös samanlainen rivolli, en tykännyt alkuuunkaan kun ostin sen, jo ostovaiheessa asekaupan tiskillä kun sain aseen hypisteltäväksi niin ajattelin että ompa paska ase, mitään tekemäötön koreaksi kiillotettu rautakasa, ostin sen kuitenkin ja ammuin rullan tyhjäksi ja nakkasin saman tein järveen ja tyytyväinen oon.
- 14+13=?
Olen omistanut sellaisen jo vuodesta -86. Itse toiminnassa ei mitään ongelmaa vaikka paljon on ammuttu. Hylsynpoistotangon tein uuden kun tangon päästä paininvipstaaki murtui. Piipun laitatin uuden kun viallisesta patruunasta luoti jäi pippuun ja toinen tuli perässä. Vaihtorullana on .22WMR.
Hinta oli aikoinaan ihan olematon, muutama satku.
Sopii hyvin ns. virkistysammuntaan, ei ihan mm-tasolle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011059- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648