Pyydän vielä kerran anteeksi. Olin tahditon. Anteeksi. Ei ollut todellakaan tarkoitus aiheuttaa pahaamieltä ym.
davalyan
serop1
3419
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
sitäpaitsi ottanut niinkään itseeni vaan ajattelin niitä monia vanhempia joiden kanssa olen keskustellut näistä sairauksista,katsos,munkin poika on ulkoisesti täysin normaali kuten sadat muut,käytös vaan on...mitä milloinkin eikä me vanhemmat voida sille mitään.Ikävintä on,että monien tiedän pysyvän 4 seinän sisällä koska eivät kestä ihmisten moitteita huonosti kasvatetuista lapsista :(
Eli aina ei ole siitä kyse ettei olisi kasvatettu,mutta silti täytyy saada myös elää vaikkei kuitenkaan kaikesta huolimatta niin mallikkaasti aina sujuisi =)
Kyllä näin. Ei sitä neljän seinän sisälle saa ja kannatakaan jäädä. Kaikkea hyvää etiäpäinkin ja pitäkää hauskaa ravintolassa, jos menette :)
silloin tällöin käydään,niin ihan kyllä päivisin/alkuillasta =)