Myytkö Viagraa

Moi

Sinä jolla on ylimääräisiä tabuja, niin voisin ostaa jonkun kappaleen. Itse en nuorimies kehtaa lääkärille mennä impotenssista puhumaan, ja viipuriin en pääse. Joten olen valmis maksamaan vähän voittoa sinulle jos myyt.

mailaile [email protected]
2762
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • ..mitä sitä turhia ujostelet. Minä kävin Viagra -reseptin hakemassa, eikä siellä paljon kyselty. Vähän vaan siitä miten erektio on aikaisemmin tullu ja miten homma muuten on aikaisemmin onnistunu. Aikaa ei vastaanotolla menny kuin varttitunti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bal kirjoitti:

Moi

Sinä jolla on ylimääräisiä tabuja, niin voisin ostaa jonkun kappaleen. Itse en nuorimies kehtaa lääkärille mennä impotenssista puhumaan, ja viipuriin en pääse. Joten olen valmis maksamaan vähän voittoa sinulle jos myyt.

mailaile [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu