ABBY

Ei sitten eilen ollut alkanu menkat ja pakko oli käydä ostamas testi.. Tein sen sitte äsken ja PLUSSAA NÄYTTI.. :) :)
Oon ihan ikionnellinen! Nyt sitte odottelen että mies tulee töistä.. Ei viitti töihin soittaa, ku muuten mieheltä jää tytöt väliin! Hih

Onnea matkalle ja vauvayrityksiin..
4632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Todella lämpimät onnentoivotukset teidän uudelle perheen alulle!! toivottavasti kaikki menee hyvin loppuun asti! on varmaan käsittämättömän ihana tunne? itse jän viele odottelemaan että ois sama tilanne...

Äänestä

vaan sinne = ) Jospa sitä kohta itsekin uskaltaissen testin tehdä ...

Äänestä

ONNEA!! Ihanaa, olen onnellinen teidän puolesta. Mitä miehesi sanoi? :) Vaikka voin jo arvata että oli onnellinen varmasti..
Se on varmasti ihmeellinen tunne kun näkee kaksi viivaa :) Se on sit totta.. kirjoittele välillä kuulumisia miten on mennyt jne.

Ei muuta kuin onnellista odotusta, nauti raskausajasta! ja pidän peukkuja että kaikki menee hyvin, tod.näk. meneekin. :)

Äänestä

Niin, luin muuten äsken tuolta aikaisemmista kirjoituksista siitä kun olit jutellut sun anopin kanssa,... älä välitä tuollaisista kommenteista.. oli todella typerästi sanotu häneltä kyllä! Älä anna sen pahoittaa mieltäsi, ja tärkeintä on että se on teidän (sinun ja miehesi) yhteinen juttu! Siihen ei kuulu edes toisen tai sinun vanhempiesi mielipide..! Nyt vain saatte olla onnellisia ja suunnitella yhteistä tulevaisuutta ja perhe-elämää.. Onnea vielä! :)
P.S. Et ole tyhmä kun juttelit hänen äidilleen, vaan olet ollut avoin ja luottavainen, hänen vikansa kun ei osannut olla luottamuksen rvoinen ja ymmärtäväinen. Don´t worry! Ja miehesi varmasti ymmärtää sinua ja on tietysti samaa mieltä kanssasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mami(ko) kirjoitti:

Ei sitten eilen ollut alkanu menkat ja pakko oli käydä ostamas testi.. Tein sen sitte äsken ja PLUSSAA NÄYTTI.. :) :)
Oon ihan ikionnellinen! Nyt sitte odottelen että mies tulee töistä.. Ei viitti töihin soittaa, ku muuten mieheltä jää tytöt väliin! Hih

Onnea matkalle ja vauvayrityksiin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu