Pojat

Minkä ikäsinä eka siemensyöksynne tuli. Mulla nousee mut ei taho tulla.
81146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sit tulee aikanaa. jaksat vääntää vaa kovaa, ei vaa. mä olin 12

Äänestä

Mun eka siemensyöksy tuli 10 vuotiaana kun runkkasin koulussa silleen pulpetin alla housujen päältä hinkkaamalla ja sitten ihmettelin että mitäs vittua kun tuli alkkarit märiks..

Äänestä
  • 14½ vuotta.

    Äänestä

  • &6&6&7&7/ kirjoitti:

    14½ vuotta.

    oon 15 jätkä ja murrosikä ei oo alkanu.
    joten siemensyöksyjä ei oo vielä tullu kertaakaan

    Äänestä

ekan kerran tässä muutama viikko sitten. Olen 13.

Äänestä

Taisi olla 12-13 vuotiaana. Kypsä olisin siihen ollut varmaan jo 11-vuotiaana, mutta en pahemmin koskettelut paikkoja silloin :D

Äänestä

Suunnilleen 8 vuotiaana eka :>

Äänestä

Voiko tulla siemensyöksy vaikka ei ole viel karvoja alapäässä. Oon 14v.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikkjthay kirjoitti:

Minkä ikäsinä eka siemensyöksynne tuli. Mulla nousee mut ei taho tulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu