millä aseella kannattaa tuhota 7 kentän iso sininen pomo. mulla on 1,2,3,4,6,7,8,9,0, q,w,e,t,u,o. millä niistä?????
Gunner 3
kunner
5321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
miten saa 6 kentäs ne kaks asetta?? mä sain jo sen yhden
Eka kun näät semmose vihreän mutantin tapat se, ja hyppäät siihen, missä se mutantti oli. Sitten hyppäät oikealla olevaa seinää vasten. Toinen on sitten ylempänä, siellä hyppäät vasenta seinää vasten.
sielläku on mäkiä, tutkit niin, ettet hyppää, vaan meet taakse. viimenen eli alin, siinä on semmone reitti. Siellä lopus on seinää, hyppää sinne.
mitkä aseet sulta puuttuu?
Vedä se Voltterilla (P) Sen saa kutos maan yhestä kohasta kun meet vetään sitä uudelleen. 7 maan pääkin tuhoaminen on helpointa (minun mielestä) sillä tavalla että menet se alle silloin se ei voi vahingoittaa sinua. Sitten aina välillä hyppäät se eteen ammut Voltterilla(P) ja menet äkkiä takaisi pääkin alle. Tee se ehkä 4-6 kertaa niin vastus kuolee. Aika helppoa jos osaa.