mitä kuka hä?

sanonut jo puhelimessa, ettei sua kiinnosta. Täytyyhän mun se uskoa, eikä aina vain jahdata sua. Jahtaaminen on väsyttävää ilman tulosta. Ymmärrä se. Nyt on mulla ihan muita asioita mielessä ja sä et liity niihin milläänlailla.

Jätä mut rauhaan, kiitos.
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jahtaan just sua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sä olet kirjoitti:

sanonut jo puhelimessa, ettei sua kiinnosta. Täytyyhän mun se uskoa, eikä aina vain jahdata sua. Jahtaaminen on väsyttävää ilman tulosta. Ymmärrä se. Nyt on mulla ihan muita asioita mielessä ja sä et liity niihin milläänlailla.

Jätä mut rauhaan, kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu