2.0i (115hv)

miten kyseistä konetta kannattaa virittää vai
kannattaako ollenkaan?
5743
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ota katalysaattori pois

Äänestä
  • ei ole katalysaattoria..

    Äänestä

Vie Ooppelis romuttamolle ja osta Jenkki!

Äänestä
  • ostan dodge challenger r/t 426 hemin shakerilla
    ja plum crazy värillä heti kun saan rahat,
    sellanen on ollut mietteissä jo pidemmän aikaa.
    onhan se ooppelikin melkein jenkki (GM) ;)

    Äänestä

Ooppelin moottorit eivät kestä suuria
virityksiä,mutta voit kokeilla imu/pakopuolen
virityksiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääskona c kirjoitti:

miten kyseistä konetta kannattaa virittää vai
kannattaako ollenkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu