Tyttö on pulassa!!!

42082
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos mun lapseni joutuis vastaavaan tilanteeseen, niin kyllä mä kävisin ite hoitelees ton jengin johtajat. Yksitellen ilman todistajia pieneen käsittelyyn... niin sanoi yks poliisi kerran kysyttäessä mitä voi tehdä alaikäiselle ongelmatapaukselle.

Äänestä

Uskomatonta ettei vanhemmat ja opettajat tee mitään!!!!!
Aina kun on kyse omasta lapsesta pitäs lähtee selvittää juttua, jos se osoittautus kuplaks ni se on varmaan pienempi paha kun jos se tyttö tosissaan hakataan!
Miks vanhemmat ei välitä ja rakasta omia lapsiaan, onks tää uramo jossain dokuslummissa vai mikä niitä aikuisia vaivaa??????????

Äänestä
  • ON RIIHIMÄELLÄ! SIVUT LÖYTYY, KUN HAET "URAMON KOULU":LLA HAKUKONEELTA!

    Äänestä

Bump :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!! kirjoitti:

Auttakaahan kuka kykenee!!!http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=106&conference=623&posting=16000000000003044

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu