kirjoillaanko vitsei ??
Ala Saarioinen - M eidämpä isä panee mun äitiä kauemmin paremmin kun teidän iskä! MEIDÄNPÄS
- mumpas
- MEIDÄNPÄS
-mumpas
- mumpas isä panee paremmin kuin teidän isät yhteensä.
_mut mun isä paneekin teidän kaikkien äitejä !!!
Ala Saarioinen - M eidämpä isä panee mun äitiä kauemmin paremmin kun teidän iskä! MEIDÄNPÄS
- mumpas
- MEIDÄNPÄS
-mumpas
- mumpas isä panee paremmin kuin teidän isät yhteensä.
_mut mun isä paneekin teidän kaikkien äitejä !!!
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mitä eroa on pohjalaisella naisella ja terroristilla? Vastaus: terroristin kanssa voi neuvotella!
toi on kyllä vanha vitsi, enkä oikein ymmärrä , tarkoititko taas jotain ilkeetä ?? keronpa taas jutun , jos jaksat lukea.
Naapuroton naiset tulivat yöllä kapakasta. Rapusta he löysivät miehen, joka oli sammunut. He eivät uskaltaneet laittaa valoja päälle. Ensinmäinen otti hatun pois päästä, ei oo mun mieheni sillä on tukka päässä,.Toinen avas paidan ei oo munkaan , sillä on rintakarvoja.Kolmas avas sepaluksen ja huudahti; EIHÄN TÄÄ OLE EDES KOKO TALOYHTIÖSTÄ ....
Mustalaiset myy 100 a datsunia vm. 75 aj. 500 km.Kulemma pelkkää työ ajoa !!
Sun kirjoitus taitosi on onnetonta ja vitsit tosi huonoja. Voisitko lopettaa?
kirjoitustaitoinen ämmä muutti Porvoosta takaisin Pohjanmaalle. Molempien paikkojen keskimääräinen älykkyysosamäärä nousi.
Goodbye mamamar.
Eipä se muutto juttu ollut mun, mut hyvä vitsi se et molempien paikkojen äö parani. Teen edelleen Porvoossa duunia ansiokkaasti asiakaspalvelijana, jatkossakin.Tunnen paljon Porvoolaisia nuoria ja he ovat tosi fiksuja ja hyvin käyttäytyviä , kohteliaita 10 pisteetä heille.Olen ajatellut sitä miksi nää kirjoitukset ovat etupäässä negatiivisia, haukutaa toisia ihmisiä, kuitenkaan kukaan ei elä ilman toisia ihmisiä. Me jokainen tarvitsemme toisia ja hyväksyntää ja saada olla sitä mitä ollaan, kirjoitin että, jokainen niin myös sinä, vai oletko niin masentunut ettet nää mitään hyvää elämässä. Mulle opetettiin lapsena et, jos toista haukkuu on itse se !!! Huumoria peliin !!!!
Mikä helvetin pastori kuvittelet olevasi. Onko jäänyt omat lapset tekemättä? Heille olisit voinut jakaa neuvojasi aivan vapaasti. Älä tule tänne julistamaan omia näkemyksiäsi. Tyhmimmillä ihmisillä on aina suuret kuvitelmat itsestään.
En todellakaan ole mikään pastori. Ja olen kyllä elänyt jns. kasvattanut lapsen , pojan, yksinhuoltajanJa. Ja mun poikani on rakkain mulle. Ja hän on taitEILIJA, ja it alan ammattilainen, omam firman omaaja.Musta tuntuu että sinä olet niitä jotka eivät uskalla yrittää ollA mitään
sinähän itse haukut mustalaisia vitsissäsi... Ei mee nyt ihan yks yhteen noi sun opetukset muulle maailmalle!
ääääliöö
Vitsi on vitsi !!!! HJUUMOR !!
Ei mun tartte "yrittää uskaltaa" olla mitään. Minä todella olen jotain, perheellinen, työssä käyvä mies. Sinusta on helppo ymmärtää, että olet yksinhuoltja, on vaikea kuvitella miestä, joka sietää noin vaikeaa ihmistä.
Mamamarilla taitaa olla jonkinasteinen alkoholiongelma. Ainakin kirjoitustaidosta päätellen kirjoittelee aika huppelissa ja keskellä yötä. Harkitse hakeutumista hoitoon.
Ystäväsi on varmaan sanonut: älä kerro enää vitsejä. Se ei tarkoita, että niitä pitäisi kirjoittaa tänne keskustelupalstalle. Tosi huonoja ja mauottomia. Ei ole huumoria.
ei IT (itsetyydytys) ole syntiä enää nykyään.
Renny Harlin (Lauri Harjola) oli kuulemma ostanut silloiselle vaimolleen Geena Davisille aasin.
Joku kommentoi uutista näin: "Sittenhän Geena voikin ajaa parivaljakolla..!"
Mamamar ratsasti aasilla. Vastaan tuli mies, joka kysyi: "Mistä helvetistä sä tollasen kaakin olet saanut?". "Voitin markkinoilta", aasi vastasi.
Tässä oli huumoria, tosi hyvä!