oonko bisse?

Mä oon alkanu kiinnostuu naisista sen jälkeen, kun suutelin kaverini kanssa kerran kännissä. Oon alkanu katsella naisia ja ystäviäni erilailla ja oon huomannu myös kiihottuvani naisten alastonkuvista. Onko tämä vain ohimenevä vaihe vai mitä? En uskalla kokeilla kenenkään biin kanssa, koska olen ujo enkä kertoa tästä muillekaan.
51170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olmme aviopari ja haemme kolmatta pyörää naisesta

Äänestä

Mulla on vähän samantapanen ongema. Oon ihastunu mun tuttuun ja se on lepakko. kukaan tässä maailmassa ei tiedä et oon bi. En uskalla kertoo kellekkään kun oon niin ujo ja epävarma itestäni. Oon ollu ennenki ihastunu tyttöön, mutta tosiaan kukaan ei tiiä siitä. Haluaisin tutustua muihinki bisseihin mutta en tiiä et miten ja missä.

Äänestä

olet bisseä kittaava puolijuoppo.

Äänestä

Hyvä tytöntyllerö
Kukaan ei tiedä että sä oot bi,
kun julistat sitä netissä.

ehdotapa hyvälle ystävättärelle leffa-iltaa
ja menkää katsomaan Brokeback Mountain.
Sen jälkeen riittää puhuttavaa tai sitten ei.
pusi pusi

Äänestä

oi tuo voi olla vain uteliaisuuttakin, mutta et koskaan saa tietää ellet tee asian eteen jotain. Joskus sitä voi vain rakastua ihmiseen itsessään, silloin sukupuolella ei ole väliä. Oletko huomannut että olet kiinnostunut muistakin naisista.. jos olet aikaisemmin baarissa nähnyt hyvän kundin ja ajatellut et TUON mä vien kotiin, oletko ajatellut samoin jostain tytöstä? En lupaa että näin selvität oletko vai etkö ole.. mutta ehkä saat hieman selvennystä että oletko vain ihastunut ystävääsi koska hän on ystäväsi vai koska hän on kaunis ja ihastuttava Nainen..?!
:) itse koin saman tasan vuosi sitten. kaverini suuteli minua. pohdin kauan samoja juttuja, mutta puolen vuoden jälkeen baarissa, naisten vessassa niin upea tyttö pyysi tupakkaa etten voinut enää erehtyä tunteistani. Illan päätteeksi päätin rohkeasti kysyä saisinko suudella häntä. Sain ;) ja vietimme ihanan yön yhdessä.. Sitä kaveria ajattelen vieläkin, en ole uskaltanut vieläkään kertoa hänelle mitä tunsin (tunnen vieläkin..). ehkäpä tässä joku päivä saan sen kakistettua ulos :)

voimaa sulle. toivottavasti sulla on joku jonka kanssa jaat tämän. mulla kaksi upeaa ystävää tukemassa koko ajan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytöntylleröinen kirjoitti:

Mä oon alkanu kiinnostuu naisista sen jälkeen, kun suutelin kaverini kanssa kerran kännissä. Oon alkanu katsella naisia ja ystäviäni erilailla ja oon huomannu myös kiihottuvani naisten alastonkuvista. Onko tämä vain ohimenevä vaihe vai mitä? En uskalla kokeilla kenenkään biin kanssa, koska olen ujo enkä kertoa tästä muillekaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu