neuvoi miestä,jonka ongelmana oli liian nopea laukeaminen: säikäytä itsesi,ammu starttipistoolilla,kun tunnet kohta laukeavasi. Kotona vaimo odotti häntä alasti sängyllä.He aloittivat 69:llä ja mies ampui satarttipistoolilla,kun tunsi kohta laukeavansa. Seuraavalla lääkärikäynnillä lääkäri kyseli neuvonsa tehoa.Mies vastasi:"tehosi juu,vaimo kusi suuhini,puri mulkusta pari senttiä irti ja kaapista tuli alaston mies kädet ylhäällä!"
Vastaukset 2
- herra 54
Paras vitsi pitkiin aikoihin.
- blondi-72hki
joten kiitos;>
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201406
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1311022Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella43972Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.97727- 66713
- 32675
- 23661
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist23600Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43553- 11544