kuka tietää

mulla on VSO DivxToDVD kun muunnan sillä avi-elokuvaa DVD:ssi kummas on vika avi.elokuvassa vai
muunto ohjelmassa kun olen
polttanut elokuvan ja rupean sitä katsomaan
elokuva pysähtyy hetkeksi johonki kohtaan.
missä on vika
1213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tehdä siitä leffasta kopio. Eli siitä levystä kopio, joka pysähtyy. Ihan vaikka Nerolla ja kannattaa tehdä Rw levylle. Ei mene hukkaan, jos ei auta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ekku kirjoitti:

mulla on VSO DivxToDVD kun muunnan sillä avi-elokuvaa DVD:ssi kummas on vika avi.elokuvassa vai
muunto ohjelmassa kun olen
polttanut elokuvan ja rupean sitä katsomaan
elokuva pysähtyy hetkeksi johonki kohtaan.
missä on vika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu