Otsikko kertoo kaiken...
poistun chatista lopullisesti
Moonis
2416318
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Poistun chatista määrittelemättömäksi ajaksi.. Ja nimenomaan Kuusibaarista. Onko se lopullista vai ei, en osaa vielä sanoa. Mun elämäntilanne on nyt vaan sellainen ettei mun pää kestä tätä painetta minkä chat on mulle aiheuttanut. Syynä ovat puhtaasti todellisen elämän aiheuttamat paineet joita tässä en erittele sen tarkemmin. Ne kun ovat mun yksityisasioitani joita en levittele missään. ja turha alkaa spekuloimaan mitään.
Ja sen sanon ettei mua kannata yrittää lähestyä sähköpostilla. En vastaa.
Ja tietyille ihmisille tiedoksi.. Syytä on myös teissä.. Tiedätte keitä olette kyllä.. Nickejä en sano hienotunteisuuttani mutta kaksi sefua erityisesti.. Miettikää olisiko syytä katsoa peiliin? Ja muutenkin... Miettikää enenkuin sanotte.. Olisitteko valmiita kuulemaan sen kommentin ITSESTÄNNE?
-Moondance-
ketä kiinnostaa???!!!
Älä unohda olevasi ainoa Sinä,
ainutkertainen, aito IhmineN.
Älä ikinä anna ihmisten nujertaa Sua,
Wain Sinä tiedät, kuka Olet!
(*.*)
Love,
Ellen40
pitää..
ja hyvä silleen....
piiska
ehkä saamme vihdoin olla rauhassa.. kiitos moonis kun tajusit!
SITÄ SAA MITÄ TILAA NÄINHÄN SE MENEE.SAIT AIKAAN ENEMMÄN TUHOA KUIN TSUNAMI.
Rehellisyydestä et taida tietää itse mitään, joten turha sitä sadatella täällä.Ja eikös sinun pitänyt pysyy poissa?Kyllä sinut tiedetään tulet eri nimellä ja aloitat " urasi" uudelleen.Kopioimalla toisten teksiä ja feikkaamalla toisia ja jopa itseäsi.Eli turha kiristää ,tuo kaikki on kaikkien tiedossa ollut pitkään.Minkäs sille voi jos pää on laho.
Ja hei muutkin osaa kopioida jos sikseen.
Laitapa niccis näkyviin niin puhutaan asia kasvotusten selväks... Vai eikö pokeri riitä?
Miten jotenkin arvasin tämän.... Muutaman vakkarin kaksinaamaisuuden tiesinkin.. Nyt paljastitte sen kaikelle kansalle.. Edessäpäin olitte kyllä hyvää pataa mun kanssa mutta takanapäin puhutte paskaa... Niin ei toimi aito ystävä...
Kysyn vaan kaikilta... MIKSI? Jumalauta, eikö ole munaa tulla suoran sanomaan asioita. Ja teille tiedoksi... Chatilla ei itsellään edlleenkään ole mitään vaikutusta mun vetäytymiseeni sieltä. Joten älkää puhuko asioista joista ettte tiedä. Syyt vetäytymiseen tietää kaksi ihmistä Kuusesta... Muuta tiedän että ettte puhu.
LUKEKAA TUO AJATUKSELLA LÄPI !!!!! SIINÄ ON SUORAAN SANOTTU SYYT MIKSI POISTUN!!! JA NICK POISTUU, EN MINÄ ITSE !!!
Ja tulkaa saatana sanomaan suoraan jos on jotain valittamista YLELLE !!!!
SELVITETÄÄN ASIA SIT KUNNOLLA !!!
KUINKA MONELLA ON POKERIA TÄHÄN ????!!!
EI VITTU YHDELLÄKÄÄN TEISTÄ!
Khih mielenkiintoista oli lueskella noita käyttäjien viestejä =) Ihmiset ne on hauskoja otuksia *palaa sorvin ääreen*
ei tuu ikävä!
Tuntuupa vaan kaililla olevan mulle nyt kovasti asiaa j ollaan huolissaan menenkö vai en....
EN OLE MENOSSA MINNEKÄÄN!!!!
Tää ilmoitus oli puhdas temppu jolla saan kaksnaamaiset vakkarit ja muut esiin sen suhteen mitä musta ajatellaan... Teillä ole KELLÄÄN munaa sanoa asioita suoraan! Paitsi yhdellä ihmisellä josta hänelle kiitokset.
VITUTTAAKO????!!!!
MUSTA TE ETTE EROON PÄÄSE !!!! KOSKAAN !!!!
KÄRSIKÄÄ CHATTAAJAT KÄRSIKÄÄ!!!!
muistuttaa että tässähän on kysymys vaan sätistä =D
näihän se on.... *ihmii*
*KÄRSII* kuten käskettiin ... autakkee minnuu auttakee .. päästäkää kärsimyksistä *reps*
Ärsyttävää, että kaikenmaailman väärentäjät pilaavat toisten mainetta :D
Kyllä oikea "moonis" tietää itsekin olevansa koko chatin tavoitelluin ja ihannoiduin persoona :D
Ei hänen tälläiseen tarvitse sortua ikinä !!
*hekottaa*
Öhöm..... Mutta katsopa tätm galleriasivu... http://galleria.suomi24.fi/Moondance
VÄITÄTKÖ ETTÄ TUO OLET SINÄ???
Hankkikaa elämä, please....
mistä sen voisi hankkia,
onko niitä kaikilla mausteilla?
Tahdon sellaisen, josta on muillekin "näytettäväksi"
(*.*)
,cuccuu,
Mun mielest sun kannattaa höllätä tota pipoos,
rupee nuppi muuten kipeytyy. Yleensä ihminen saa sitä mitä tilaa. Mutta lopuks kaikkee hyvää ja senhän leipuri pulla tietääkin.
mikä tää juttu oikein on? Ymmärrän, että työpaikoilla ja kotonakin joskus otetaan yhteen
Tämä on eka kerta kun edes kuulen, että joku hiton yhteisö tappelee keskenään
koko homma toimii säälittävien nimimerkkien takana
Tässä hyvä vinkki:
HANKKIKAA ELÄMÄ, VETÄKÄÄ TEPSELI IRTI TIETSIKASTA
Elä sie ota sitä niin
waka wasti,,, (*.*)
se ken leikkiin ryhtyy se leikin kestäköön ..
tai jotaa ainaki tonne suuntaan *hekottelee yksinään*
jotkut vaan ottaa tuon sätinkin sitten niin vakavasti... ehkei kannatas niin pääki kestäs...
*buahahahaha* uskaltaa kirjottaa omalla nikillä kyllä se paljon kohuttu pokeri nyt tähän riittää
*hekotus*