tehdään loppu

tehdään loppu tuosta touhusta silloin loppuu pahoinpitelyt.kiristys jne tehkää ilmoituksia poliisiin.menkää rohkeasti sillä vain siten tämä touhu saadaan loppumaan.olen itse tehnyt ilmoituksen ja kertonut havaintoni poliisille ja asia varmasti etenee.............tehkää tekin älkää antako rokareitten hallita elämäänne tehkää siitä loppu
51420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no eihän ne hallitse sun elämääs jos et oo missään tekemisis niitten kans.hyvä ihminen!ite en oo niitten kans missä tekemisis niin ei oo mitään ongelmia.kuka pakottaa lainaamaan tai ylipäätään edes tutustumaan niihin anna niitten olla ja tehä mitä lystää kyllä ne poliisit sitten ni kiinni saa kun on sen aika ja tuomio on varmasti sitten sen mukainen usko pois.

Äänestä
  • sitä saa mitä tilaa ja ihan turha valittaa jos on paskaa tilannu...

    Äänestä

mistä helvetin rokareista puhutaan voisiko joku ystävällisesti kertoa minullekkin

Äänestä

ei kuulu minulle.Eikö Heinolassa ole tarpeeksi poliiseja,kun pitää itse ottaa rikolliset kiinni.Siellä on villinlännen meininki ja uusi aloittava sheriffi,kun ohjeita antaa.

Äänestä

paska kaupunki muutenki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iuiulmk kirjoitti:

tehdään loppu tuosta touhusta silloin loppuu pahoinpitelyt.kiristys jne tehkää ilmoituksia poliisiin.menkää rohkeasti sillä vain siten tämä touhu saadaan loppumaan.olen itse tehnyt ilmoituksen ja kertonut havaintoni poliisille ja asia varmasti etenee.............tehkää tekin älkää antako rokareitten hallita elämäänne tehkää siitä loppu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu