tutulta kauppiaalta kuulin juuri että Jari Sillanpään kappaleiden myynti romahti tänään pohjalukemiin kun Jari eilen tunnusti homoutensa
Jarin levymyynti romahti
tietäjä..
101401
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Pah!
Tuosta se levymyynti vaan yltyy. Saattepa nähdä.
Taisit unohtaa aamulla jotain... Niin että Jarin levyt ei myynny viime yönä enää yhtä hyvin :D
Eiköhän se myynti pysy ihan samana ellei paranekin, seksuaalisuus ja musiikki ovat hiukan eriasioita joten turha provota tyhjänpäiväisillä valheilla. Ja kaikkihan arvasivat jo Jarin homouden joten ei tuo mikään mullistavan uutinen edes ollut, sinulle taisi olla ?
netin kautta tulleissa tilauksissa oli selvä romahdus Sillanpään kohdalla
tuttu kauppias oli tarkistanut tietokoneeltaan paljonko sillanpään tuotteita oli häneltä tilattu netistä eilisillan ja tämänaamun välillä
myynti oli romahtanut kymmenesosaan normaalista
tai sitten ei !
juu juu soittiko sulle heti aamukuudelta . siihen aikaan kun YLEENSÄ Jarin levyjä myydään eniten...???? heko heko.
Jarin levyjä oli tilattu vain 2 kun normaalisti tilataan edellisen illan ja yön aikana 10-20 Jarin levyä
Ei se tee Jarista yhtään huonompaa ihmistä tai laulajaa, vaikka seksuaalinen suuntautuminen onkin toisenlainen kuin valtaosalla meistä.
...
näitä idiootteja . On se JS sitten kova sana ,kun kauppiaat yölläkin tutkivat levymyyntiä, varsinkin,kun JS:ltä ei ole ilmestynyt yhtään täysin uutta CD:tä ihan äsken.
Kerro kauppiaallesi terveisiä ,voi jessus näitä yksinkertaisuuksia täällä , hah , haaaaaa