nhl06

anteeksi tietämättömyyteni mutta voisiko joku kertoa että miten otetaa backuppi jostai tiedostosta??? Oisin tosi kiitollinen jos joku auttais!
3418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

juu mullakin on sama juttu. Sain pelin englannin kieliseks kun yritin saada sm-liigan selostuksen suomen kieliseks

Äänestä
  • Backup on sama kuin varmuuskopio, eli jos on joku tiedosto niin painat hiiren oikeaa näppäinät ja kopioi siten liität sen jonnekkin vaikka omaan kansioosi ja jos tiedososi hajoaa niin sen kun siirrät tuon kopioimasi tiedoston sinne.

    Äänestä

  • uusipaavalniemionbest kirjoitti:

    Backup on sama kuin varmuuskopio, eli jos on joku tiedosto niin painat hiiren oikeaa näppäinät ja kopioi siten liität sen jonnekkin vaikka omaan kansioosi ja jos tiedososi hajoaa niin sen kun siirrät tuon kopioimasi tiedoston sinne.

    neuvoja selostuskielenvaihtoon sitte

    http://smforum.hockeyrevolution.com/viewtopic.php?t=411&highlight=selostuskielen vaihtaja

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

anteeksi tietämättömyyteni mutta voisiko joku kertoa että miten otetaa backuppi jostai tiedostosta??? Oisin tosi kiitollinen jos joku auttais!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu