TYTÖT! :P

Niin että katseletteko te tytöt yleisillä paikoilla(vaikka kaupoissa, kaduilla, kouluissa) jätkien perseitä? :D

Millaiset housut tai muu pukeutuminen pitäis olla että iskee silmään? ;)

Mä ainakin kattelen, tietty tyttöjen... :P
Kireet farkut ja nätti hymy...
152408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

no kyllä minä ainaki ite henkilökohtasesti katon.. xD housut ei niinkään oo olennaista siinä vaan se kokonaisuus itessään..yleis ilme ja silleen..
mutta blondi tukka ja siniset silmät on njamm :)

Äänestä
  • No niitä on täällä suomessa aika paljon.
    Nimittäin valkohipsiäisiä ja sinisimmuisia...

    Äänestä

  • nojoo tuleehan sitä välil vilkastuu :DD semmoset farkut on kivat mitkä ei oo liian kireet eikä löysät.

    Äänestä

Joo mä ainaki katson ;) ei niillä housuilla välttämättä niiin väliä... mut tosiaan katse jotenki aina eksyy siihen.....;)

Äänestä

Juu tottakai niitä tulee katteltua.. :) Tiukemmista farkuista paremmin näkee.. Ja muutenki jos on suht kivan näkösesti pukeutunu niin tulee sillon vilkastua se peppukin. Kokomustat vaatteet on miinusta, mutta kirkkaan värinen paita, lyhyt takki ja trendikkäät farkut on oikein kivat.. :) Mut verskat jos on jätkällä jalassa niin ei paljoo kiinnosta katella.

Äänestä
  • Taidampa ruveta käyttämään verkkareita enemmän. En nääs halua että tuollaiset pellet minun takalistoani tiirailevat.

    Äänestä

  • jarmo kirjoitti:

    Taidampa ruveta käyttämään verkkareita enemmän. En nääs halua että tuollaiset pellet minun takalistoani tiirailevat.

    Nimittäin jos jätkä käyttää verkkareita, niin minnuun kyllä kolahtaa ja sillon tullee peppukin tsekattuu. ;)
    Toki ois sit kiva et jos farkutkin kaapista löytyis, mut niin ku just kaupas tai jossai kaupungil verkkarit on just hyvät. :D

    Äänestä

  • ellilla kirjoitti:

    Nimittäin jos jätkä käyttää verkkareita, niin minnuun kyllä kolahtaa ja sillon tullee peppukin tsekattuu. ;)
    Toki ois sit kiva et jos farkutkin kaapista löytyis, mut niin ku just kaupas tai jossai kaupungil verkkarit on just hyvät. :D

    Mutta kiinnostas kyllä kuulla,että millä helvetin perusteil säkin toisia pelleiks nimittelet?!

    Äänestä

Kattelen melkeen aina perseitä, varsinkin jos tulee vastaan ja on hyvännäkönen niin kyllä mä ainaki käännyn kattomaan sen persettäki ;DD Perseen kohalta suht tiukat farkut mut sit kumminki löysät eikä mitkään pillifarkut,eikä kumminkaan lökärit :D

Äänestä

Ainahan sitä tulee ympärilleen kateltua, eikä hyvännäköstä peppua voi olla huomaamatta :P

Pojalle hyvät housut on semmoset sopivan tiukat, ei mitkään ihoa nuolevan kireät, mutta ei sitten mitkään puolitangossa roikkuvat lökäritkään.

Äänestä
  • Siis eiväthän TYTÖT kattele perseitä! Se on pokien hommaa. Mikä niissä voi muka tyttöjä kiinnostaa?? Pojilla sen ymmärtää, mutta eihän tyttöjen kuuluisi "ass"eja katella!

    Äänestä

Oon aika tarkka poikien ulkonäöstä. Pitää olla just eikä melkeen. Ei oo mitään tiettyä kaavaa, se vaan kun syttyy niin syttyy. Mutta blondit jätkät ei kyllä iske. Tummatukkanen, ehdottomasti hoikka ja sitte tosi määrätietoset miehet on TODELLA seksikkäitä. Ou jeah..

Äänestä

kylkyl-

Äänestä

Tätä kyseistä lajia harrastetaan varsinkin tyttöporukassa tosi paljon..:)

Äänestä
  • en tienny et jotkut muijatki kattelee jätkien perseit! :o :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KyselijääääPoikaSiis :D kirjoitti:

Niin että katseletteko te tytöt yleisillä paikoilla(vaikka kaupoissa, kaduilla, kouluissa) jätkien perseitä? :D

Millaiset housut tai muu pukeutuminen pitäis olla että iskee silmään? ;)

Mä ainakin kattelen, tietty tyttöjen... :P
Kireet farkut ja nätti hymy...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu