Minulle kyllä sopii, että nimimerkki " OW, Owashi" kusettaa teitä mennen, tullen ja palaten...!!!
MUTTA...olisiko liikaa vaadittu, että tämän tyypin juttuja ei otettaisi "liian" vakavasti...?
Taitaapa mies olla jokseenkin pihalla, mutta onhan tämäkin keino saada huomiota...!!!
Ihmettelen suuresti, miten hän väittää, ettei kyseinen sivu ole hänen itsensä tekemä...?
http://kadotus.org/~ow/
Tässä taas hänen pienen pieni UFO
http://kadotus.org/~ow/ufohavainto/
Tässäpä hänen peppukaverinsa muximzin juzkia:
http://extranium.net/
http://bugi.no-ip.org/muximz/
Eli kavereilla on ihan kivasti tuntumaa kuvien käsittelystä, joten tehkääpä omat johtopäätökset.
Ps. edelleen olen sitä mieltä, että käytät TABACIA
http://www.germandeli.com/tabac.html
Olettepa te vedätettävissä...!!!
7
899
Vastaukset
- Bofling
Miten niin vedättää?
Mistä sinä tiedät kuka vedättää?- hänelle
on tapahtunut lyhyessä ajassa ? Joko hän selvästi kusettaa porukkaa tai ehkä sittenkin se toinen epätodennäköinen vaihtoehto. Että nyt hänelle on käynyt samat jutut kuin kaikille muille aikaisemmin, mutta rankimman kautta kun kukaan joka asiaa hieman pohtineena ei pidä hänen kokemuksiaan todellisina. Saa siten maistaa omaa lääkettään oikein pohjanmaan kautta. Huomioikaa myös se seikka että kaikki kuvat yms. ovat linkitetty hänen sivustolle pystyy siten stekkaamaan sivustoilla kävijät haiskahtaa tietyyn suuntaan.
hänelle kirjoitti:
on tapahtunut lyhyessä ajassa ? Joko hän selvästi kusettaa porukkaa tai ehkä sittenkin se toinen epätodennäköinen vaihtoehto. Että nyt hänelle on käynyt samat jutut kuin kaikille muille aikaisemmin, mutta rankimman kautta kun kukaan joka asiaa hieman pohtineena ei pidä hänen kokemuksiaan todellisina. Saa siten maistaa omaa lääkettään oikein pohjanmaan kautta. Huomioikaa myös se seikka että kaikki kuvat yms. ovat linkitetty hänen sivustolle pystyy siten stekkaamaan sivustoilla kävijät haiskahtaa tietyyn suuntaan.
Niin, olisihan lystikäs katsoa kaikki jotka sivuilleni tulisivat, mutta en harrasta sellaista. No minne ne kuvat sitten pitäisi laittaa? :P Minusta tuo nyt oli järkevin ja helpoin vaihtoehto.
- taida tämä
nimimerkkisi K.18 viitata henkiseen tasoon.Sopisi paremmin sinulle vaikka K-4
- +OW
Okei! Myönnän, että olen huijannut täällä moniakin, mutta silti uskon siihen mitä koen, näen ja tunnen. Sitä te ette voi viedä minulta!
Tunnustan, että ottamani kuvat ovat manipuloituja, joten olet oikeassa ja ne ovat myös minun kotisivuiltani.
Sitäpaitsi ei se minun vikani ole, jos nämä kiihkoilijat eivät näe nenäänsä pidemmälle? Omapa on tyhmyytensä! Tarkoituksenani ei ole ärsyttää ketään, vaan pyrkimyksenäni on avata kanssaihmisten silmät ja mikäli se onnistuu, olen onnistunut tehtävässäni.
Haluaisin tietää miksi jaksat jankuttaa tuosta TABACista? Minä käytän sitä ja se siitä! Mitä ihmeellistä siinä on?Mutta ei minun kirjoittamani. Olisin kerännyt voimiani pari päivää, mutta koska kaipaatte minua jo ilmiselvästi noin kovasti, niin nähtävästi minun on palattava takaisin palstalle!
Täst' lähin joudun siis käyttämään rekisteröityä nimimerkkiä, enkä käytä laisin rekisteröimätöntä.
En ole kusettelemassa ketään, kyllä jokainen saa tehdä sen itselleen.
Peppukaveri mux on tuttavani, muttei tavallisuudessa tee kanssani ufohavaintoja. Vain tämä yksi tapaus oli poikkeus. Kuten huomaatte, hän ei harrasta kuvankäsittelyä, vaan valokuvausta jotka ovat täysin eri asioita.
Enkä ikinä ole edes koskenut tabaciin enkä koske. En ymmärrä kuinka voittekin antautua tällaiselle törkeälle mustamaalaukselle noin helpolla. En kyllä ole monesti elämässäni kokenut näin pöyristyttävää väitettä ja olen valmis luovuttamaan vaikka kainalokarvani labratutkimuksiin niiden tabac-pitoisuuden selvittämiseksi. Näin ollen toivon että nämä perättömät ilkeämieliset juorut ja vaientamisyritykset loppuu tähän paikkaan, kiitos yhteistyöstänne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kaunis ihminen parempaa kohtelua?
Onko kauniin ihmisen elämä "helpompaa" kuin tavallisen näköisen ihmisen? Olen kuullut väittämän, että kaunis ihminen saa391629En rehellisesti usko et oisit
Sekuntiakaan oikeasti mua kaivannut. Tai edes miettinyt miten mulla menee. Jotenkin todennäköisesti hyödyt tästäkin jos271568Näin sinusta taas unta!
Unessa olin pakahtuneesti rakastunut sinuun. Olimme vanhassa talossa jossa oli yläkerran huoneissa pyöreät ikkunat. Pöly131363Suomennettua: professori Jeffrey Sachs avaa Ukrainan sodan taustat luennollaan EU parlamentissa
Jeffrey Sachs on yhdysvaltalainen ekonomisti. Sachs toimii Columbian yliopiston The Earth Instituten johtajana. Aiemmin3411329Nainen, olet jotenkin lumoava
Katselen kauneuttasi kuin kuuta, sen loistoa pimeässä. Sen kaunis valo on kaunista sekä herkkää ja lumoavaa. Olet naisel681265- 121028
- 7981
- 20929
En muuttaisi sinusta mitään
Ensin olit etäinen ja yritin pysyä tutkan alapuolella. Mutta ei silmiltäsi jää mitään huomaamatta, kuten minulla ei kuul7921- 71836