Aion asentaa retrohengessä koneeseen toisen korppuaseman. Onko sillä väliä mihin neli-nastaiseen( 5V GND GND NC) virtapiuhaan josta tulee 5V sen kytkee? Täytyykö vaihtaa mitään muita asetuksia kuin ottaa BIOS:sista "2nd floppy drive(B:)" käyttöön?
Uusi korppuasema
ruukkukasvi
3
344
Vastaukset
- pjotr
noihin ihan tavallinen molex käy.ei ole väliä.2 floppy asemaa mikäs ihme härveli se semmoinen.taidan olla kateellinen kun minulta ei löydy ainuttakaan.
- Höpö
Mutta pitäisköhän laittaa lerppuasema. Siinä olisi tyyliä :)
- ruukkukasvi
Höpö kirjoitti:
Mutta pitäisköhän laittaa lerppuasema. Siinä olisi tyyliä :)
Olisin laittanut lerppu-aseman, mutta ei löytynyt!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562751
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541689Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461674Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1501423- 711387
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3131257The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut171206- 156996
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek24960Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58911