Eka kertaa täällä...

Eka kertaa näillä sivuilla. Ei vaikuta kovin asialliselta palstalta. Löytyyköhän mistään sellainen palsta, jossa olisi asiallista keskustelua talopaketeista? Vaikuttaa siltä, että porukat ovat aika kateellisia tms. täällä. Miksiköhän?
5735
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ekaa kertaa täällä ole. Omistat ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ- talon ja luulet että kaikki on niin maan perusteellisen kateellisia siitä, kun kehtaavat arvostella sitä.

Äänestä

onneks olkoon

Äänestä

aivan herjapalstaksi. Mitään hyödyllistä tietoa ei juuri löydy. Joskus saa sentään nauraa.

Äänestä

www.rakentaja.fi

Siellä on sangen laadukasta keskustelua ja kysy, me vastaamme palsta on todella hyvä

Äänestä
  • älvärikeskustelua sielläkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ennairam kirjoitti:

Eka kertaa näillä sivuilla. Ei vaikuta kovin asialliselta palstalta. Löytyyköhän mistään sellainen palsta, jossa olisi asiallista keskustelua talopaketeista? Vaikuttaa siltä, että porukat ovat aika kateellisia tms. täällä. Miksiköhän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu