...Haittaako teitä, jos pojalla on pieni varustus?
Noin 7 senttiä levossa ja 12 jäykkänä? Entä häiritseekö teitä ne karvat?
Entä tekeekö teille hyvää jos poika hieroo teidän tissejä? Entä jos hieroo teidän pillua sormella ja nuolee sitä?
Noin 7 senttiä levossa ja 12 jäykkänä? Entä häiritseekö teitä ne karvat?
Entä tekeekö teille hyvää jos poika hieroo teidän tissejä? Entä jos hieroo teidän pillua sormella ja nuolee sitä?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Haittaako teitä, jos pojalla on pieni varustus?
-haittaa todellakin
Noin 7 senttiä levossa ja 12 jäykkänä?
-liian pieni
Entä häiritseekö teitä ne karvat?
-riippuu niiden määrästä ja pituudesta, törkeä puska on ehdottomasti out
Entä tekeekö teille hyvää jos poika hieroo teidän tissejä?
-riippuu siitä osaako se tehdä sen oikein vai yrittääkö se leipoa niistä kääretorttua
Entä jos hieroo teidän pillua sormella ja nuolee sitä?
-riippuu siitä osaako sen tehdä oikein vai ei.
Miten tuo voi olla liian pieni jos se on keskikokonen?
Koska se on liian pieni? Ei sillä töki kuin vähän sinnepäin, perille tuskin koskaan. Mielipideasioista on ihan turha käydä vääntämään kättä tai mitään muutakaan.
Niin eli se ei vain ole sopiva sun värkkiisi. Mutta ei mun logiikan mukaan keskikokoista pieneksi sanota.
Pieni, sopiva, iso. Ja tuo jää luokkaan pieni. Sillä ei ole mitään tekemistä keskikokoisuuden tai keskiarvojen eikä muunkaan kanssa. Edelleenkin se on mielipide.
Peniksen keskipituus on kylläkin 15-16cm.
Kyllä se on tuo 12-14 senttiä mitä noista tutkimuksista on tullu katottua. (jossain Koreassa ja Intiassa tais olla 11-12cm) Ja jotkut tutkijat huomauttavat, että todellisuudessa voi mennä tuon allekin koska tutkimukset ovat vapaaehtoisia ja suhteessa niihin varmasti hakeutuu enemmän isompi kokoisia.
Mitä sitten vaikka sulla olisikin liian pieni tai jotain muuta? Mitä aiot tehdä asian eteen?
no mul on löysänä viel pienempi ja samankokonen pystyssä! ja muutenkin pienet kassit.mun mielestä mullla on ainakin pieni.ei kyl kehtaa mennä uimaan ku näyttää pikkupojan vehkeiltä.
en kerro mulkkuni mittoja?
Mua ei haittais,joskus pienempi on mukavamman tuntuinen sillä se ei satu niin paljon ja yhdynnästä voi oikeasti nauttia.rintoja voi nuolla jos haluaa niin myös alapäätä mutta olethan hellävarainen!
Ei tosiaan liian pieni! Pieni on kivempi kun ei satu niin paljoo ja ei sillä koolla mitään väliä ole. Karvet ei silleen häiritse yhtään, puhtaaksi ajeltu on vähän ällö ja viidakko taas vähän outo mutta ei silläkään niin väliä ole se toinenha ittessään on tärkein. Ihanaa jos poika hieroo tissejä mutta huom. tissit on mulla ainaki vähän arast joskus ei saa rempoo! Pillun hieronta ja nuoleminen on ihanaa :)Toivottavasti autto