Ihan on pakko tehdä paluu tälle palstalle kertoakseni kaikille skeptisille epäilijöille, että oikeus todellakin tapahtui!!!Rahat on tilillä,laskut on maksettu ja homeet on poistettu,remontti tehty!!!=)
Että sillälailla;)
Että sillälailla;)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
löytyy aina.
Jos oireet poissa, niin olkaa onnellisia, mutta muistakaa, että eri ihmiset reagoivat eri herkkyydellä, ja jos joskus myytte asuntoa, niin olette vastuussa korjauksen laadusta.
Eli myytäessä olisi kerrottava talon remonttihistoria. Mutta harva sen tekee.
On rohkaisevaa kuulla jos remontit onnistuneet. Kiitos kun kerroit jälkitilanteesta.
Onneksi olkoon!
Hieno juttu!
kun pääsit rahastamaan. Myyjä ajatteli, että pääsee vähemmällä näin.Tämä ei tarkoita, ettäolisi ollut oikeassa.
tosiaa juu rahatustahan tämä...ens viikolla ollaa lähössä koko perhe mallorcalle kaheksi viikoksi...kaikille kateellisille ihmisille rakkaita terkkuja;)