MSN Messenger

Kun on kaksi käyttäjää samalla koneella ja kumpikin haluaisi olla messengerissä omilla tunnuksilla, onko tämä mitenkään mahdollista?
Ja toinen kysymys: Miten saa tuohon messengerin ikkunassa olevaan kirejekuoreen tiedon outllookkiin tulevista sähköpostiviesteistä?
3465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miten saa hävinneen msn messengerin pikakuvakkeen takaisin työpöydälle? onnistuin sen jollain ihmeen kaupalla hävittämään ja yritin etsiä koneesta kaikkialta,mutta ei vaan löydy....osaisko joku auttaa????? Kiitti =o)

Äänestä
  • Kurkkaa ekana roskakoriin jos on siellä. Jos ei ole siellä, niin ohjelma löytyy oletettavasti Käynnistä-valikosta, sieltä raahaat sen hiirellä van tyopöydälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Kun on kaksi käyttäjää samalla koneella ja kumpikin haluaisi olla messengerissä omilla tunnuksilla, onko tämä mitenkään mahdollista?
Ja toinen kysymys: Miten saa tuohon messengerin ikkunassa olevaan kirejekuoreen tiedon outllookkiin tulevista sähköpostiviesteistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu