Löytyykö

Hei!

Osaisko joku kertoa löytyykö El Gounasta automaattia mistä saisi rahaa nostettua? Käsitin kyllä et jostain hotellin respasta onnistuisi..? Menossa huhtikuun ekalla viikolla Rihana Inn hotelliin =)) Kova matka kuume jo nyt!!!=))))
2378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rihana Innin respan automaatti ei (vuosi sitten) hyväksynyt visaa. Lähin visa-automaatti on n. 200 metrin päässä keskustaan mentäessä, pankin seinässä. Kuljet todennäköisesti päivittäin sen ohi muutenkin.

Seuraava on taas parinsadan metrin päässä vanhankaupungin suuntaan, taas pankin seinässä.

Marinastakin, puoli kilometriä toiseen suuntaan löytyy ainakin kaksi.

Jos mukanasi on euroseteleitä, kannattaa vaihtaa ainakin kerran lähipankin tiskillä, näet tosi TARKKAA eurojen laskentaa.

Äänestä
  • kiitos vastauksesta, siellähän tuntuu kuitenkin niitä riittävän =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


El gounasta... kirjoitti:

Hei!

Osaisko joku kertoa löytyykö El Gounasta automaattia mistä saisi rahaa nostettua? Käsitin kyllä et jostain hotellin respasta onnistuisi..? Menossa huhtikuun ekalla viikolla Rihana Inn hotelliin =)) Kova matka kuume jo nyt!!!=))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu