Mitäs sanotaan...

... isojalkaisista miehistä?
3198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hmmm... Mitä sä tolla meinasit? Sitä, et tytöt ei tykkäis?

Eipä käsittääkseni muijilla o tapana kattoo ensitreffeillä "Ompas sulla iso jalka". Iso jalka on ennemminki vaan semmonen mille hymähdetää tyyliin "Nuohan menis mulla suksista" jos tytöllä on 38 jalka ja äijällä 48.

Äänestä
  • Oon 20 vee jätkä ja mun kengännumero on 38-39 eikä mun kohdalla ainakaan se väite pidä paikkaansa, boy!

    Äänestä

taineet tajuta mitä Viba tarkotti :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viba kirjoitti:

... isojalkaisista miehistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu