diablo 2

mitä minun pitää tehdä kun olen asentanut diablo 2 koneelle pistän levyn koneeseen ja painan play diablo 2 sitte tule kuvaruutuun huomautus että pitäs laittaa levy sisään vaikka on jo mitä pitää tehdä APUA kertokaa
4357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Diablo 2:sella on kolme asennus cd:tä play, movie ja cinematics disut, ja pelaamaan pääset luonnollisesti play disulla. Imutettua diabloa en suosittele koska ei tuo alkuperäinenkään enää ole niin kallis ja ne crack ohjelmat voi olla mitä vään

Äänestä
  • minun diablo2 on yksi cd nen,

    Äänestä

  • Tare kirjoitti:

    minun diablo2 on yksi cd nen,

    1 cd diablo 2 ?! mistä semmosen saa itellä on ainakin 3 cd(taitaa olla joku vieny muut kolme xD)

    Äänestä

  • mutta ku sen peli disun laittaa koneeseen tulee kuvake jossa lukee play Diablo 2 klikkaan siitä rupee kone sönköttää että laita peli levy koneeseen vaikka se on jo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vaan kirjoitti:

mitä minun pitää tehdä kun olen asentanut diablo 2 koneelle pistän levyn koneeseen ja painan play diablo 2 sitte tule kuvaruutuun huomautus että pitäs laittaa levy sisään vaikka on jo mitä pitää tehdä APUA kertokaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu