kellään ei oo varmaan niin hassuja rintoja kun mulla.vai omaako joku sellaset rinnat joissa nänni on about puolet koko rintojen koosta?niin mulla on tosiaan todella pienet rinnat.a-kuppikin vähän iso.oon 16-vuotias.
niin kyllä ne nännit sitten rypistyy kun tulee kylmänväristyksiä mutta ne on kyllä jopa luonnottoman suuret.mua oikeesti nolottaa rintojeni muoto esim.jossain yleisissä suihkuissa kuten uimahallissa tai koulussa.
mut kertokaapa onko kellään vastaavia?(laittakaa myös ikänne mukaan)
niin kyllä ne nännit sitten rypistyy kun tulee kylmänväristyksiä mutta ne on kyllä jopa luonnottoman suuret.mua oikeesti nolottaa rintojeni muoto esim.jossain yleisissä suihkuissa kuten uimahallissa tai koulussa.
mut kertokaapa onko kellään vastaavia?(laittakaa myös ikänne mukaan)
Vastaukset 11
Vanhimmat
Eli sulla on suuret nännipihat? Se on ihan normaalia, ja kyllähän niitä näkee useinkin, ei se ole omituista. Kyllä ne mua kiihottaa ;)
Ikä näkyy nimimerkissä.
no,mulla toinen rinta on huomattavasti pienempi kuin toinen. mutta en jaksa enää murehtia sitä, koska en voi sille mitään. leikkauksiin EN mene.
Mullakin on tommoset rinnat! ne menee silleen jännäks kun tulee esim.kylmiä väreitä tai kun oon suihkussa! onnea! HEH
minä en oo vielä tavannu ketään jolla olis ollu justiin samankokoiset rinnat...aina ne on vähä erikokoset(ei sitä huomaa juurikaan kun itte).mikään ihmisen parillinen osa ei oo saman kokonen...on poikien kiveksekki eri kokooset...
Älä nyt hyvänen aika tuollaisia häpeä. Söpöt ne ovat. :)
minulla on myös älyttömän isot ne nännit,mut se ero meillä on et mulla on c kuppikoko.mut en valita,monet miehet ovat ihannoineet niitä.mul on kuulemma sellaset pystyrinnat joita ei edes monilla naisilla ole,pitää olla tyytyväinen siihen mitä on.nauti elämästä!!!
no sehän oli kiva kuulla etten ole ainoa "omituinen".
tuosta söpöydestä mä en nyt menis mitään sanomaan,jos näkisitte niin ette varmaan tekään.
mutta en tullut tänne enään enempää valittamaan,minkäs minä rinnoilleni voin.
kiitos kaikista vastauksista!:)
Saanen tiedustella ikääsi? :)
16..miten niin?taisin muuten mainita sen jo ihan aluksikin.
AHAHAHAHAHAAA!!!
onnetonta!!
olkkee kunnolla ja lopettakkee jauhamasta niiste voe vitun pikku tisseistä!!!
VITUN VAMMANEN!!!
mullakin on samanlaiset..meinaan isot nännit..alux mä vihasin niitä mut kyl täs vuosien aikana on niihin tottunu...mut söpöt?EI TOD.!!!!!