Päivitykset?

WindowsUpdate väittää koneen aika-asetusten olevan ristiriidassa eikä tee mitään, näyttää virhekoodia 0x800C0008.
Kello & pvm ovat ihan OK.
2353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itselläni teki samaa koko eilisen, mutta tänä aamuna toimi taas

Äänestä
  • No, toivotaan siis parasta täälläkin. Googlailin tuota virhekoodia, mutta selitykset ja mahdolliset korjailut menivät niin yli ymmärryksen, että vaari tipahti kärryiltä oikosekseen. Joka tapauksessa tätä ilmeisesti siis tapahtuu muillekin koneille kuin vain tälle osaamattoman käsittelyssä olevalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymysmerkkinä kirjoitti:

WindowsUpdate väittää koneen aika-asetusten olevan ristiriidassa eikä tee mitään, näyttää virhekoodia 0x800C0008.
Kello & pvm ovat ihan OK.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu