ihanata :)

ihanata ihanata, vihdoinkin raskaus testi näytti positiivista, noin 1v1kk yrittämisen jälkeen :)toivotaan vaan et kaikki menee nyt hyvin :)Plussa onnea kaikille muillekkin :)
3548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

teille kummallekkin ja tarrasukkia vauvalle =)
Meillä kesti 9kk että testi näytti positiivista.
Nyt viikolla 17.

Äänestä

Ihanaa!!! Paljon onnea!!!

Äänestä

Paljon onnea plussasta, ja tarrasukkia vauvalle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iitu_81 kirjoitti:

ihanata ihanata, vihdoinkin raskaus testi näytti positiivista, noin 1v1kk yrittämisen jälkeen :)toivotaan vaan et kaikki menee nyt hyvin :)Plussa onnea kaikille muillekkin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu