EIköhän perusteta

Perse eduskuntaan!
5372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

minäkin voisin kohauttaa puketumisellani kuten tanja...perkele eduskunnassa pukupakko..

Äänestä

Perse on ihan perseestä!

Äänestä
  • panna sua peppuun...

    Äänestä

olla lammasmainen nysvääjä, joka asennevammasesti paukuttelee henkseleitään ja uhoaa ohjearvoja vastaan ja tekee kaikki mahdolliset ja mielikuvituksen suomat kirjoitusvirheet kirjoituksissaan ja korjaa ne sitten siellä worl...ssa;)

Semmoinen on se PERSE!

Äänestä
  • noilla arvoilla ei taida päästä edes hengaajaksi...rookieksi ehkä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perse- fan club? kirjoitti:

Perse eduskuntaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu