xp ei sammu

missä vika.. kun yrittää sammuttaa xp:tä se jumittuu saman tien,ei tule virheilmoitusta.. kiitos vastauksista.
9620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Menehän linuxtrolli välillä ulos röhkimään. Naurettavaa tuo Microsoftin tuotteiden jatkuva haukkuminen.

Äänestä
  • Olen neljänä kysymysmerkkinä;) Oliko toi trolli vai yltääkö ms-agentin vainoharhaisuus jo maailmanluokan saavutukseksi.

    Äänestä

Milloin minä voin tulla sammuttamaan Windowsisi?

Heheheeh... olipa hyvä provo...Linux pelleltä taas...

Äänestä
  • Windows XP on loppuun asti testattu, turvallinen ja vakaa Microsoft-tuote jota kateelliset( lue: köyhät) linux-trollit yrittävät mollata.

    Äänestä

  • totta on kirjoitti:

    Windows XP on loppuun asti testattu, turvallinen ja vakaa Microsoft-tuote jota kateelliset( lue: köyhät) linux-trollit yrittävät mollata.

    Kun ei OLE varaa windowssiin, eikä haluta käyttää piraatti versiota, otetaan käyttöön ilmainen Linux... Ja luullan sen olevan parempi kuin muut... Windows on kuitenkin monipuolinen ja hyvä..

    Äänestä

  • first_hp_finn kirjoitti:

    Kun ei OLE varaa windowssiin, eikä haluta käyttää piraatti versiota, otetaan käyttöön ilmainen Linux... Ja luullan sen olevan parempi kuin muut... Windows on kuitenkin monipuolinen ja hyvä..

    Me transvestiitit pidämme Windowsista.

    Äänestä

Ota töpseli seinästä. Jos ei sammu niin ihme on.

Äänestä

kiitos vitun hyvistä vastauksista... täällä ei ole kun kusipäitä...... teistä oli ihan helvetisti apua..

Äänestä
  • kerro lisää, konetietoja, koska olet putsannut sen viimeksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

missä vika.. kun yrittää sammuttaa xp:tä se jumittuu saman tien,ei tule virheilmoitusta.. kiitos vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu