k700i

kannataisiko ostaa kyseinen puhelin(k700i),jos ei niin mikä olisi saman hintaluokan toinen vaihtoehto?
2396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kannattaa ostaa. Hinta/laatu-suhde on erittäin hyvä. Vastaava malli Nokialta on 6230, mut siinä on 16-ääniset soittoäänet ja K700i:ssä 40-ääniset. Tosin Nokiaan voi sitten taas liittää muistikortin, jota ei K700:aan saa liitettyä.

Äänestä
  • k700iissä on paljon parempi näyttö sekä navigointinäppäin. 6230:n navi-näppäin on todella toivoton käyttää! Lisäksi k700iissä on kuvausvalo, ja parempi videokuvalaatu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juite kirjoitti:

kannataisiko ostaa kyseinen puhelin(k700i),jos ei niin mikä olisi saman hintaluokan toinen vaihtoehto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu