Onko teillä muilla Ranma sarjan omistajilla osassa 19 väärä kuva kirjan selkäkuvassa. Mulla on! Löysin netistä, että 26:ssa on väärä kuva, mutta voiko 19:kin tilata oikean kuvan tarrana?
Ranma kirjojen selkäkuvasta
4
447
Vastaukset
- !!!!!!!!
Eikö kukaan Ranma½:n 19. osan omistaja ole lukenut tätä?
- tuonne noin
Kokeiles mennä tänne
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=107&conference=4500000000000125&subcat=798
Eli: TV ja radio -> Anime
- imusieni
jos et ole vielä vastausta kysymykseesi saanut, niin tässä tulisi: se on kaikissa Ranma 19- pokkareissa. itsellänikin on. muistaakseni egmontin sivuilta saa tulostettua oikean, tai sitten lähetät egmontille mailia ja he lähettävät sen sinulle.
- foxy
Minä juuri muutaman viikkoa sitten itse kävin egmontin sivuilta tulostamassa sen itselleni.
Voin etsiä sinulle linkin, hetki pieni..
http://www.egmont-kustannus.fi/nayta_uutinen.phtml?id=1566
Paina tuota otsikon alla olevaa levykkeen kuvaa.
Itse jouduin pienentämään sen sopivamman kokoiseksi, koska se oli aika iso.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p254925Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1504730Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2054671Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1184541Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133630Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192334Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32118- 661627
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill211311- 1841169