Muistit

Onko koneesta(kannettava) jossa keskusmuisti on 256 (?) mb tai jotain.. monet sanoo et sen pitas olla 512, mutta ku ei ole..??
4386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tule takaisin sitten, kun osaat kysyä jotain järkevästi.

Äänestä
  • selkeästi mitä tämänpäivän nuoriso osaa, eli ei yhtään mitään. Juustopaa ei osaa edes kirjoittaa niin on annettu jo tietokone käteen.

    Äänestä

se riippuu ihan mitä koneellasi teet jos vain tekstiä kitjoittelet ja kuvia katselet niin eiköhän riitä, mutta jos jotain raskaampaa esim. pelaat tai käytät raskaita musiikin tai kuvienmuokkaus ohjelmia niin ei välttämättä enään riitä

Äänestä

MOT, elikkäs kymysys? Muistia olis ku muistas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juustopaa kirjoitti:

Onko koneesta(kannettava) jossa keskusmuisti on 256 (?) mb tai jotain.. monet sanoo et sen pitas olla 512, mutta ku ei ole..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu