kauppa auki pelin mieheni

meni oksentaan ja tuli sellane puhekupla mis on tutti.. ei se oo tehny mitää sil.eee !? ufotkaa ei oo kaapannu.. :O
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tai sit se oli syönyt pilaantunutta ruokaa ja oksensi ja sit se vaan ajatteli et haluaa lapsen. xD En tiä simien aivoituksia. :D Onks sillä perhetavoite?

Äänestä

en ole miehillä tötmänny vastaavaan mutta naisilla kyllä olen, mutta se johtui ihan siitä kun se oli raskaana.......... MIES?? no se varmaan haluaa lapsia... onko siitä tullu mitään ilmotusta että se olisi kipeänä?? se tutin kuva saattoi olla vain yhteen sattuma oksennuksen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anu123 kirjoitti:

meni oksentaan ja tuli sellane puhekupla mis on tutti.. ei se oo tehny mitää sil.eee !? ufotkaa ei oo kaapannu.. :O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu