Miltä tuntuu,

vingutaan ja kysellään "entisten" nikkien ja kirjoittajien perään - minusta se huonoa käytöstä nykyisiä kirjoittajia kohtaan.
4400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vinkumista ja huonoa käytöstä ole, jos on kiinnostunut kuulemaan vanhoista tuttavista.
Nykyisetkin ovat ihan Ok, jos ei huasteta riitaa koko ajan ja mollata toisia.

Äänestä

Tulkaa vain vapaasti takaisin kaikki vanhat nikit, minä ainakin teen lähtöä elikä tilaa teille, siltäosin pisaran verran voi taso parantua.

Äänestä

ja lapsellista touhua.
Tulee mieleen lastentarha,jossa mukulat kisailee parhaan kaverin seurasta.
Ja toisaalta taitaa olla joillakin muistikatkos,kun entiset ajat on niin kultaantuneet.

Äänestä
  • kävin täällä aina välillä lueskelemassa niin sama meininki oli eli keljuiltiin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kun täällä kirjoitti:

vingutaan ja kysellään "entisten" nikkien ja kirjoittajien perään - minusta se huonoa käytöstä nykyisiä kirjoittajia kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu