Mitä mieltä ootte...

.., et voisitteko pelaa ilman Kauppa auki-lisäosaa? Et oisko se liian tylsää, ja suostuisitteko pelaamaa ilman sitä? :D :D
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en varmaan osaisi pelata ilman kauppa auki- lisäriä. :D se on nii hyvä!! ^^'

Äänestä
  • En todellakaan... on se niin paras

    Äänestä

Mulla ei ees oo sitä. :( Millane se on? Oon vaan kuullu et siin voi hommata oman kaupan mutten tiiä yhtään tarkemmin. Mitä sille kaupalle pitää tehä? Onko se niinku joku työpaikka et sit aina se menee sinne ku on aika lähtee töihin? vai? ja pääseekö sinne kauppaan ite?

Äänestä
  • En tiiä itekkään, kun ei oo mullakaan sitä. :D
    Lähetin ton viestin vaa huvikseni, et saisin tietää muitten mielipiteitä. ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vamp.pyyri kirjoitti:

.., et voisitteko pelaa ilman Kauppa auki-lisäosaa? Et oisko se liian tylsää, ja suostuisitteko pelaamaa ilman sitä? :D :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu