osatn ukon

elikkä ostan 80-90lvl ukon jollaki 3 miljoonalla ...
4131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinä sillä teet?

Äänestä

Pyydä kamuks runessa Janne Poju

Äänestä

voisin myydä sul mun 91lvl membu ukon nimi on magnus33 ota yhteyt rune nimel hjerte0

Äänestä
  • ni toi magnus on huijaro yritti huijat mua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jejuu kirjoitti:

elikkä ostan 80-90lvl ukon jollaki 3 miljoonalla ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu