avaimet käteen

Mistä löytyisi avaimet käteen paritalo, jonka saisi nopeasti ja varmasti pystyyn järkihintaan. Pitäisi saada 2 x 80 neliöinen pääkaupunkiseudulle. Löytyykö valmis-vaajana tai älvarina paritaloa.
22185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moro...
Muurametalolta kaksi t-88 tai joku sen tyyyppinen se oli, niin vierekkäin. Itse kysyin aikanaa tarjousta titetystä talomallista paritalona mutta se ei onnistunut. Muistaakseni se pienin malli onnistuis.

Ja muille jotka palstaa lukee niin valmiiksi tieto että en ole myyjä.. joten älä vaivaudu paskaa jauhamaan..

Äänestä
  • onko oma lehmä ojassa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paritalo kirjoitti:

Mistä löytyisi avaimet käteen paritalo, jonka saisi nopeasti ja varmasti pystyyn järkihintaan. Pitäisi saada 2 x 80 neliöinen pääkaupunkiseudulle. Löytyykö valmis-vaajana tai älvarina paritaloa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu