artistisi? nainen?
perusteet, joko hyvä ääni tai upee ulkomuoto... tai jotain muuta?
mä taidan valita tiktakin laulajan; ihana ääni
perusteet, joko hyvä ääni tai upee ulkomuoto... tai jotain muuta?
mä taidan valita tiktakin laulajan; ihana ääni
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Anna Eriksonilla on aika upee ja kaunis ääni, vaikka en hirveesti tykkää sen biiseistä...
ja tumma siiri n on aika makee ja äänikin on hyvä
ehdottomasti!! siis pmmp:n Mira ja TikTakin petra! KYLLÄ! :D
on ihana ja tytöt myös
ja rasmuksen lauri on onnenpekka kun on saanut sen toisen misun omakseen:)
on kyllä aivan ihana...
Ja jos ruotsalaistakin saa äänestää niin fanitan Eva Dahlgrenia. ;)
menee ylitse muiden, hänellä upea lauluääni ja hänen ulkonäkö aikalailla täysi kybä, se on sellanen höveli tyyppi... Niin siis puhun Pakarisen Hannasta=)) Heh, tähän varmaan joku kommentoi tyyliin "Hanna ei ole lesbo, ihan turha unelmoida.."=D
Suomessa ei löydy hirveästi naisartisteja mun makuun.. Joskus Jonna Tervomaasta tykkäsin, nykyään liian naisellisen näköinen mun makuuni.
--jonalla on liian pitkä peruukki--
ei iske enää
eikä jaksa ees kuunnella kun on niin naiselline
tietysti Tiktakin kitaristi Emppu!! Siinä on sitä jotain, todella kaunis ja lahjakas, älykäs nainen, upeaa!! Ah:)
Niin minustakin. Emppu on ihana :))
Terhi Kokkonen, ja myös Irina hyvä.
kokkonen ja nordin on parhaan näkösiä.. ja hyviä laulamaan, muita hyviä laulajia on irina ja maija ja mariko (tai kwan kokonaisuudessaan!)
Maija Vilkkumaasta.
Maija on mun suosikki kanssa, mutta vain ja ainoastaan biisiensä kautta. En voi sietää sen suuta, kun se laulaa. Hyvä tekniikka varmaan, mutta musta se näyttää ällöltä.
PMMP:n tytöt rullaa, koska niillä on asenne kohdillaan ja ovat niin pirun hyviä laulamaan ja sanoittamaan. Ja niiden ulkonäössä ei ole kyllä mitään vikaa.
Päivi Kankaro!
Kuva ja ääni odottavat tutustujaa.
Siirrytään taidemusiikin puolelle:
Lilli Paasikivi
Pakarisen Hanna.