Hei!
Olisiko kellään vinkata sivuja joista saisin katsottua aikatauluja ja hintoja junista jotka kulkevat englannista ranskaan ja toisinpäin?
Junalla englannista ranskaan??
matkust4j4
3
592
Vastaukset
- star
eurostar.com
- jonna
Ja ainakin pari vuotta sitten oli huomattavasti halvempi matkustaa bussilla tuo matka.
http://www.eurolines.com jos en aivan väärin muista. Kannattaa vertailla hintoja..
- mina
Jos halvinta vaihtoehtoa etsit, niin kannattaa katsoa myös Ryanairin sivut.
Oletko menossa Pariisiin vai muuas? Sekin ratkaisee aika paljon.Esimerkiksi Ryanair lentää Stanstedista (Lontoosta) Tours'n kaupunkiin.Hinta oli englantilaisilla tutuilla pelkkä lentokenttävero, 15€ edestakaisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200