Roskiksen kuva hukkui

Onnistuin hävittämään roskiksen kuvan työpöydältä. Roskis on, mutta sen kuva puuttuu.
Saanko kuvan jotenkin takaisin työpöydälle???
4414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jos se tänään katosi niin palauta eiliseen kone.

Äänestä

näin. Hiiren oikealla työpöytää. Valitse Ominaisuudet, välilehti Työpöytä, Mukauta työpöytää,Palauta oletus, ja pari kertaa OK.

Äänestä
  • Kiitos selkeästä opastuksesta! Sain roskiksen takaisin. =)

    Äänestä

  • paljon! kirjoitti:

    Kiitos selkeästä opastuksesta! Sain roskiksen takaisin. =)

    toimivat, mutta en uskaltanut ehdottaa järjestelmän palautusta, koska kirjoitit Apua aloittelijalle-palstalle. Myös käyttöjärjestelmä olisi hyvä mainita. Nyt sekä minä että ensimmäinen vastaaja oletimme että kyse oli Windowsista. Hyvä että roskapussi löytyi. Kiinnostaisi kuitenkin tietää miten sen saa pois. Hävö nais deij.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten saan takaisin? kirjoitti:

Onnistuin hävittämään roskiksen kuvan työpöydältä. Roskis on, mutta sen kuva puuttuu.
Saanko kuvan jotenkin takaisin työpöydälle???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu