ketään Madonnan arvolle sopivaa manttelinperijää.
Populaarikulttuurin keskuudessa
ei ole tällä hetkellä
6498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
samanlaista lauljaa ja esiintyjää kuin Madonna. Ei ole ollut, ei ole eikä tule olemaan.
Kukaan ei mielestäni pääse lähellekään samanlaista esiintymiskykyä ja asennetta, mikä hänellä on.
Eikö teitä yhtään häiritse se, että hän ei pysy nuotissa? Playback ja autotune pelastaa Madonnan koko ajan niin lavalla kuin studiossakin. Kuulisittepa hänen lauluaan AIDOSTI livenä :D
Ootko itse kuullut livenä?
Rautarouva, käsittämättömän älykäs ja siksi vaikutusvaltainen. Ainoa, mitä Madonnalta kaipaisin enempi on osallistumista yhteiskunnalliseen keskusteluun. Tuossa asemassa ja noilla kyvyillä siihen olisi saumaa.
Miettikääpä, kenen manttelin Madonna peri.
madonna ei perinyt KENENKÄÄN asemaa tai manttelia sillä hän oli ensimmäinen (nais)artisti joka nousi tuollaiseen suosioon ja asenteellaan ärsytti oikeista ihmisiä. Madonna ei pelkää ketään,jo uransa alussa hän uskalsi sanoa mitä lystää välittämättä muista. hän saavutti aivan uudenlaisen ja ennennäkemättömän suosion ja hysterian...60 hittiä ja yli 250 milj.myytyä levyä todistavat ettei tämän rautarouva-kuningattaren tarvii periä kettään tai antaa mantteliaan kellekään!!!