nega

Voisin vain itkeä sillä raskaustesti näytti negatiivista.

Kuukautiset ovat yhdettätoista päivää myöhässä, ei taida olla enään mitään mahdollisuutta, että olisinkin raskaana...

Tuskin tulen koskaan saamaan sitä erittäin toivottua lasta, vuosia ja taas vuosia pelkkää negaa :`(
2377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä masennu.Jos se vaavi on tarkoitettu niin kyllä se sieltä tulee.Minullakin on kokemusta.Ensimmäistä lasta yritettiin 2,5 vuotta.Kuinka kauan olette yrittänyt?

Äänestä
  • menkat 2 viikkoa myöhässä, testi näyttää negaa :(
    eikä kuulu eikä näy... kummallista kun kierto ollut aina tasainen, mikähän vialla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Henttara kirjoitti:

Voisin vain itkeä sillä raskaustesti näytti negatiivista.

Kuukautiset ovat yhdettätoista päivää myöhässä, ei taida olla enään mitään mahdollisuutta, että olisinkin raskaana...

Tuskin tulen koskaan saamaan sitä erittäin toivottua lasta, vuosia ja taas vuosia pelkkää negaa :`(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu